Fiat i inne samochody

Opinie Porady

Na początku lat osiemdziesiątych Fiat zaprezentował nowy model samochodu. Był to oczywiście fiat uno, produkowany przez bardzo długi okres czasu. Do naszego kraju trafił on dopiero bliżej lat 90. Stosunkowo lekka konstrukcja tego samochodu umożliwiła zastosowanie stosunkowo niewielkiego, ale doskonale radzącego sobie silnika.

W większości modeli, z pierwszych generacji stosowano silniki 40 i 45 konne, w najmocniejszych wersjach użytkownicy otrzymywali aż 50 koni mechanicznych, co w samochodach tej klasy jest dosyć dobrym rezultatem. Obecnie model ten jest już wycofany z produkcji, Fiat zastąpił go innego rodzaju samochodami. Jednym z nich był dosyć udany model, czyli fiat bravo opinie.

Nowa konstrukcja

Samochód ten zastąpił popularną pod koniec lat 90 sienę, charakteryzującą się dosyć nietypowym wyglądem. Fiat brawo łączył w sobie wiele cech poprzedniego modelu, ale znacznie zmienił się wygląd samego pojazdu. Model ten został dosyć ciepło przyjęty przez samych użytkowników, ale po pewnym czasie wycofano go i zastąpiono zupełnie nową konstrukcją, co jak się w dłuższej perspektywie okazało było dosyć poważnym błędem popełnionym przez koncern. Po spadku sprzedaży zdecydowano się na wznowienie produkcji barvo, w nowej, ale nawiązującej do poprzedni wersji. Co kazało się strzałem w 10. Podobne zabiegi stosował w przeszłości także koncern alfa romeo spalanie dosyć mocno powiązany jak wiadomo z Fiatem.

Cena mankamentem

Konkurencją dla małych i stosunkowo tanich samochodów tego włoskiego koncernu dosyć często były koncerny japońskie, oferujące samochody dosyć podobne, aczkolwiek wielkim ich mankamentem było to, że ceny modeli takich jak honda jazz czy też honda accord opinie. Nie każdemu podobać mogą się także japońskie modele i ich stylistyka. Jeśli chodzi o stylistykę to dosyć ciekawy model w ostatnim czasie zaprezentował koncern Kia. Chodzi oczywiście o kia sorento cena, którego premiera nie przeszła bez echa. Ładny, funkcjonalny samochód za dosyć rozsądną cenę zakupić może dzisiaj dosłownie każdy, chociaż nie każdemu spodobać może się styl nadwozia zastosowany w danym samochodzie.

Dodaj komentarz