Fiat panda i opel corsa

Opinie Porady

Model panda produkowany jest od początku lat 80, ale w naszym kraju popularność zyskał dopiero za sprawą drugiej, doskonale rozpoznawalnej chyba dla każdego z nas generacji tego samochodu Dosyć prosta stylistyka tego samochodu jest zarówno jego wadą jak i w pewnym stopniu zaletą. Nie jest to wszak auto które kupuje się ze względu na jego wygląd.

Najnowsza, trzecia już generacja produkowana jest od tego roku, ale fiat panda opinie nadal najpopularniejszy jest w stosunkowo taniej, drugiej generacji samochodu. Zakupić można go już za około 30 000 co jest dosyć atrakcyjną ofertą. Pewnym mankamentem tego samochodu może być ilość miejsca, którą mają do dyspozycji podróżujący tym autkiem.

Inna deska rozdzielcza

Dosyć pozytywnie zaskakuje jednakże to w jaki sposób zbudowana jest deska rozdzielcza. Kierowca ma do swojej dyspozycji wszystkie potrzebne przyciski „pod ręką” co sprawia, że samochodem tym kieruje się wyjątkowo wygodnie i można się do niego przyzwyczaić już po krótkiej chwili. Samochód ten dostępny jest w wersji z silnikami benzynowymi jak i zdecydowanie mocniejszymi silnikami diesla, które jednak naszym zdaniem najlepiej jest wybierać przy zakupie wersji terenowej tego samochodu, gdzie mają one faktyczne zastosowanie. Innym niedużym id stosunkowo tanim modelem jest opel corsa. Najpopularniejsze, zwłaszcza pośród starszych generacji tego samochodu są modele dwudrzwiowe, z charakterystycznym tyłem.

Stylistyka

W samochodzie tym znajdzie się trochę więcej miejsca niż w opisywanej pandzie, bardziej do gustu przypaść może także stylistyka, ale i tutaj też pojawia się oczywiście pewnego rodzaju problem, a mianowicie jest to samochód o wiele droższy już od pandy, chociaż różnice nie są aż tak ogromne. Bardziej zamożnych klientów z pewnością zainteresuje dostępny od 2010 roku model jeep grand cherokee opinie. Duży samochód terenowy, radzący sobie praktycznie w każdych warunkach. Jeśli jednak nasza droga nie wiedzie przez prawdziwe bezdroża, to lepszym wyborem jest skoda yeti czy też kia ceed cena. Konkurencją dla opisanych, małych samochodów miejskich może być także honda jazz cena.

Dodaj komentarz