Motoryzacja

Jak zakupić tanio nowy samochód

Samochody

MotoryzacjaNowy samochód nie musi być wcale samochodem drogim, o ile wiemy jak należy zabrać się do jego zakupu. Możliwości zakupu samochodu w salonach samochodowych są dosyć duże, także jeśli chodzi o możliwość negocjowania ceny takiego samochodu.

Sprzedawca w salonie samochodowym, tak samo jak każdy inny sprzedawca może się z klientem w pewnym zakresie targować. Istnieje oczywiście cena poniżej której salon samochodowy hyundai Kielce nie sprzeda nam w żadnym razie nowego samochodu, ale warto jest się przecież potargować.

Nowe auto

MotoryzacjaPrzy zakupie nowego auta jak się okazuje ważny jest czas, w którym dokonuje się zakupu. Już pod koniec roku kalendarzowego salon samochodowy w Kielcach dosyć często obniża ceny starszych rocznikowo modeli. Dla klientów, którzy poszukują samochodu na dłuższy czas dla siebie, jest to doskonała wręcz okazja do tego, aby kupić sobie ciekawy i niedrogi samochód. W ten sposób można zaoszczędzić nawet około 20 procent, ale wartość samochodu przy próbie ewentualnej sprzedaży także będzie później nieco niższa, gdyż jak wiadomo każdy patrzy na rocznik, w którym samochód został wyprodukowany. Dla tych osób które kupują jednak auto na dłużej, dla siebie, jest to jak najbardziej doskonała inwestycja. Innym sposobem na uzyskanie wcale nie małych zniżek jest odwiedzenie salonu samochodowego pod koniec miesiąca.

Pojazd do jazdy próbnej

MotoryzacjaW okresie tym co prawda sam salon samochodowy Kielce nie organizuje jakiś obniżek czy też promocji, ale jest to okres w którym sami sprzedawcy są rozliczani z dotychczasowych wyników sprzedaży samochodów. Oznacza to że sprzedawca może być bardzo mocno zainteresowany tym, aby samochód jednak sprzedać nawet jeśli będzie to oznaczało, że będzie musiał zgodzić się na pewne ustępstwa w stosunku do klienta. Dla niektórych klientów gratką może być możliwość zakupienia samochodu, który w salonie samochodowym wykorzystywany był jako pojazd do jazdy próbnej. W tym przypadku obniżka ceny może być dosyć mocno znacząca, ale jak by nie było otrzymuje się pojazd w dużej mierze nowy, nieznacznie tylko używany.

Dodaj komentarz