Samochód

Mazda 2

Samochody

SamochódSwoją premierę mazda 2 miała mniej więcej dwa lata temu, kiedy to poprawkom oddano wiele elementów samochodu. Zarówno tych widocznych jak i ukrytych przed użytkownikiem, ale mających znaczny wpływ na komfort jazdy. Mazda zyskała po tych zmianach bardzo dobre kia venga opinie zadowolonych kierowców.

Z perspektywy czasu można powiedzieć, że była to jedna z najlepszych zmian zastosowanych w ostatnim czasie w tym pojeździe. Jeśli chodzi o wygląd, zmianie uległ przód, tak zwany grill oraz światła przeciwmgielne zyskały nową stylistykę.

Sportowy wygląd

SamochódNie tylko zmienia to wygląd tego niewielkiego samochodu, na nieco bardziej sportowy, ale poprawia także osiągi, którymi pochwalić może się mazda 2 opinie. Jednocześnie odnotować można zmiany dotyczące stosowanego w samochodzie zawieszenia oraz lepsze wyciszenie kabiny kierowcy. Obie te zmiany znacząco wpływają na komfort podróży nowym samochodem od mazdy. Cieszyć może duża dynamika jazdy, oraz sposób w jaki samochód radzi sobie na zakrętach. Pokonując je niczym rasowe sportowe auto. Jednocześnie nie odstrasza także kia venga cena. W dniu premiery za nowy, dobrze wyposażony samochód zapłacić trzeba było około 55 tysięcy złotych,. Obecnie oczywiście auto jest do nabycia na rynku wtórnym już nieco taniej, zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów.

Wersja z manualną skrzynią biegów

SamochódFani sportowych samochodów powinni zdecydować się na wersję z manualną skrzynią biegów, za to z mocnym, nowoczesnym silnikiem. Dodajmy, że spełnia on oczywiście normy europejskie, tak jak wiele innych modeli z tego segmentu, chociażby kia venga. Drążek skrzyni biegów jest jednak umieszczony stosunkowo wysoko, do czego trzeba się po prostu w tym samochodzie przyzwyczaić. Poza tym mazda 2 cena oferuje dosyć przestronne wnętrze, tak więc można śmiało powiedzieć że jest to dosyć komfortowe auto, którym wygodnie podróżuje się zarówno w trasie jak i jeździ po mieście. Ze względu na swoje rozmiary jest to raczej samochód przewidziany dla singli czy też po prostu dla osób młodych, chociażby ze względu na dużą radość z jazdy, którą zapewnia.

Dodaj komentarz