Popularność Ceed'a

Popularność Ceed’a

Porady Samochody

Współcześnie prawie każdy człowiek ma prawo jazdy i posiada samochód. Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to nowszych modeli. Przykładem może być ostatnio popularna Kia Ceed, którą zaczęto produkować już w 2006 roku. Model ten został zaprojektowany specjalnie dla klienta europejskiego i zastąpił Kię Cerato.

W roku 2009 wykonano lifting, poprawiając tym samym prezencję auta, natomiast rok 2012 niesie ze sobą drugą generację tych samochodów. Ta edycja Kii stawia na proste kształty, pozbawione ekstrawaganckich wtrętów. Jeżeli chodzi o wnętrze kabiny, tutaj postawiony jest nacisk na ergonomiczność obsługi. Co więcej, widoczność z miejsca kierowcy jest bardzo dobra – wręcz wzorowa.

Przeciętne materiały

Popularność Ceed'aMontaż bardzo przestronnego wnętrza stoi na wysokim poziomie, mimo że użyte materiały są raczej przeciętne.  W zestawieni ze spektakularnie szeroką kabiną pasażerską, przestrzeń bagażowa wypada blado. Nie ma tam zbyt wiele miejsca, a wykorzystanie całej przestrzeni bagażnika nie jest możliwe z powodu nieforemnych kształtów samochodu. Auto posiada wiele zalet, niestety jednak jest i kilka niedociągnięć, które rekompensuje przyzwoity cennik oraz świetna oferta gwarancyjna. Kia Ceed opinie zbiera różne, aczkolwiek przeważają wypowiedzi pozytywne. Wiadomym jest, że każdy klient szuka czegoś innego, dlatego rynek bogaty jest w tak wiele modeli oraz ich odmian.

Samochód rodzinny

Kia Cee’d kombi chwalona jest zarówno przez czteroosobowe rodziny, jak i właścicieli małych firm. Hatchback pięciodrzwiowy również cieszy się uznaniem klientów, ponieważ jest zwrotny i dynamiczny oraz mało pali, dzięki czemu jazda po mieście staje się przyjemnością. Pochwały zbiera także hatchback trzydrzwiowy. Ciekawostką może być fakt, że w Polsce Kia Cee’d używana jest również przez policję, jako oznakowane radiowozy. Jak każda szanująca się marka, tak i Kia Ceed posiada swój fanklub, do którego może zapisać się każdy wielbiciel tych samochodów, a jak widać po opiniach, zamieszczonych chociażby w Internecie, musi być ich wielu.

Dodaj komentarz