Subaru jako samochód sportowy

Subaru jako samochód sportowy

O samochodach Porady

Rynek pełen jest bardziej lub mniej znanych marek samochodowych. Jedne są zupełnie nowe, inne kontynuują wieloletnią tradycję. Potrzeby ludzkie non stop ulegają zmianom, dlatego powstaje coraz więcej modeli oraz ich aktualizacji, które mają je spełniać, a że współcześnie prawie każdy posiada prawo jazdy, to zapotrzebowanie na nowe pojazdy jest ogromne.

Marka Subaru kojarzy się większości z typowo sportowymi pojazdami, jednak nic bardziej mylnego. Marka ta posiada także crossovery. Przykładem może być nowe Subaru xv. To samochód idealny do poruszania się po mieście, zarówno poprzez napęd na cztery koła, jak i modny design. Wiele pozytywnych opinii zebrało dobrze zaprojektowane eleganckie wnętrze, z którego widoczność jest wzorowa.

Przestronne auto

Subaru jako samochód sportowyNie jest może ono bardzo przestronne, ale bez problemu zmieszczą się w nim cztery osoby o wzroście 190cm. Fotele oraz wykończenia drzwi są tak wyprofilowane, że z łatwością można wsiąść do auta nawet na ciasnym parkingu. Bagażnik ma pojemność 380 l. Może nie jest to zbyt wiele, ale w pełni wystarczająco, jak na samochód, określany słowami „Urban Adventure”, czyli miejską przygodą. Kwestię spalania producent określa tak: 8,8 litra na 100 km w cyklu miejskim, 5,9 litra na 100 km w cyklu pozamiejskim oraz 6,9 litra na 100 km w cyklu mieszanym. Subaru xv jest wyposażone w wiele różnego rodzaju schowków, a nawet uchwyty na długopisy czy karty parkingowe oraz rynienki na monety!

Więcej informacji w sieci

Chcąc bardziej zagłębić się w specyfikacje i parametry tego pojazdu warto poszperać w Internecie. Znajduje się tam niejeden Subaru xv test wraz z opinią zarówno fachowców, jak i komentarzami użytkowników auta oraz wiele filmików video, na których można obejrzeć samochód wewnątrz oraz jak się prezentuje podczas jazdy. Póki co subaru xv cena tego modelu jest stosunkowo wysoka, niemniej jednak wystarczy trochę poczekać i jak cena każdego pojazdu, tak i ta – zmaleje. Nie ma co się jednak łudzić na dużą zmianę, jako że napęd na dwie osie skutecznie winduje cenę. Model ten jest odpowiedni dla młodych osób, ale także i osób pracujących w branży biznesowej.

Dodaj komentarz