Ubezpieczaj się z głową!

Ubezpieczaj się z głową!

Samochody

Poruszając się samochodem, musimy cały czas pozostawać maksymalnie skoncentrowani na tym, co dzieje się na drodze. Oprócz tego, powinniśmy też posiadać w pełni sprawne auto, w którym nic nas nie zawiedzie. To jednak nie wszystko, o co musimy zadbać, aby czuć się bezpiecznie podczas krótszej czy dłuższej podróży. Oprócz tego, należy także wykupić dobry pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, które uchronią nas przed nieprzyjemnymi skutkami najróżniejszych zdarzeń drogowych.

Mam oc – czy to wystarczy?

Wszyscy właściciele pojazdów poruszających się po naszym kraju, mają obowiązek posiadania ważnego ubezpieczenia oc. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się ograniczać do wykupienia jedynie tego zabezpieczenia. Pamiętajmy, że pokrywa ono jedynie koszty naprawy pojazdu osoby trzeciej, w sytuacji gdy jesteśmy odpowiedzialni za wypadek. Nasz samochód, jak i my sami i osoby z nami podróżujące, nie są w żaden sposób ubezpieczone. Można zatem śmiało stwierdzić, że samo oc to zdecydowanie za mało.

Ubezpieczaj się z głową!

Chroń swój samochód

Jeśli zależy nam na tym, aby otrzymać wsparcie finansowe również w sytuacji, gdy to nasz samochód zostanie zniszczony, czy nawet skradziony, musimy wykupić ubezpieczenie ac. Wchodząc na stronę mtu24.pl możemy trafić na wyjątkowo atrakcyjną ofertę tego typu ubezpieczenia, które jest dostępne w dwóch różnych wersjach. Pierwsza z nich to opcja pełnego ac, druga natomiast to ubezpieczenie ac mini. Jako właściciele samochodu możemy zatem decydować o tym, jaki zakres ubezpieczenia będzie dla nas odpowiedni.

Ubezpieczenie nnw dla przezornych

Bardzo dużo Polaków wykupuje obecnie również ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, które wydarzą się w trakcie korzystania z samochodu. Jako, że chodzi tutaj nie tylko o jazdę samochodem, ale sytuacje, gdy wypadek będzie miał miejsce podczas wysiadania z samochodu, albo wyjmowania z bagażnika zakupów, zakres ubezpieczenia jest dość szeroki. A warto też wspomnieć, iż obejmuje ono wszystkie osoby korzystające z auta, zarówno kierowcę, jak i pasażerów.

Dodaj komentarz