Zakup samochodu na raty

Opinie Porady

Nowy peugeot 406 czy citroen c4 opinie to marzenie nie jednego z nas. Na drodze do jego zrealizowania niejednokrotnie stają jednakże pieniądze. Według oficjalnych, statystycznych danych przeciętne wynagrodzenie, przeciętnego polaka to około 3600 złotych, oczywiście brutto co daje w przeliczeniu trochę ponad 2000 złotych netto.

Za takie pieniądze nie kupi się nowego samochodu typu ford galaxy, co najwyżej da się uzbierać na tańsze modele jak fiat Seicento czy fiat Panda. Widzą co producenci samochodów, którym także zależy abyśmy mogli jednak kupować nowe samochody, które produkują, zaczęły prowadzić zakrojoną na nieco szersza skalę wyprzedaż ratalną takich samochodów.

Nowe auto na raty

W wielu przypadkach są to kredyty udzielane w oparciu o banki, działające przy owych koncernach samochodowych. Specjalnością tych banków są więc kredyty samochodowe, ale w tych większych dostępne są także i inne produkty bankowe takie jak lokaty czy innego typu kredyty. Kupowanie samochodów takich jak honda civic opinie na raty jest dla klientów dosyć wygodne, pozwala ono bowiem zakupić, za stosunkowo niską cenę, w postaci rat, dosyć dobre auto. Samochód typu ford fiesta opinie staje się wtedy zdecydowanie tańszy. Ma to też i inną zaletę. Więcej osób decyduje się na to aby zakupić sobie nowe, zdecydowanie bezpieczniejsze auto, zamiast kilku czy nawet kilkunastoletniego samochodu.

Ekologiczny silnik

Poza tym samochody te są zwykle o wiele bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Kierowcy wydadzą mniej także na paliwo dzięki stosowaniu bardziej ekologicznych silników. Dosyć powszechne jest to, że aby taki kredyt móc w ogóle dostać należy dysponować odpowiednią ilością gotówki, którą przeznaczyć można będzie na wkład własny, wynoszący od 40 do 60 procent w zależności od rodzaju samochodu oraz rodzaju udzielanego przez sam bank kredytu. Wysokość raty uzależniona jest właśnie od tego jak duży będzie wkład własny i ile jeszcze pozostanie do zapłaty po zakupieniu takiego samochodu. Kwestia ta jest ustalana indywidualnie bowiem to od wybranego wariantu wyposażenia zelży przecież to, jaka dokładnie będzie cena samochodu.

Dodaj komentarz